Domů / Podle výrobce / Pro-Ject
Provozní doba prodejny
Wolkerova 27, Prostějov
(naproti restaurace H-Club)
 
Pondělí - Pátek
9:00-12:00/13:00-17:00
 
Telefon:
582334918
602106534
 
Najdete nás na sociálních sítích

 

Odběr novinek
Partneři

OXID eShop

Panasonic CR

HAMA

SanDisk

 

CARTE

Sphere card

lyoness logo

Pro-Ject T2W + Sumiko Rainer WiFi Piano černá

Produktové číslo: 9120129860710
Gramofon s možností streamování
Kategorie: Gramofony
Dostupnost: Skladem u dodavatele
23.990 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 3 Dny
 
Koupit na splátky

Žádné hodnocení.
Pro-Ject T2W + Sumiko Rainer WiFi Piano černá

Inovativní Wi-Fi gramofon s předzesilovačem a možností bezeztrátového streamování


Pro-Ject T2 W s možností streamování. WiFi gramofon T2 W umí kromě standardního analogového přehrávání vinylů komunikovat po síti se stramerem, který je součástí vašeho reprodukčního zařízení. Nemusí být nutné žádné analogové signálové kabely a přesto můžete díky komunikaci se streamerem nebo třeba chytrým televizorem přehrávat po síti vaši oblíbenou sbírku analogových gramofonových desek. A to dokonce i v rámci systému multiroom v několika místnostech. Streamování funguje s podporou sítě UPNP s většinou současných síťových produktů (chytré televizory, A/V receivery domácího kina, reproduktory pro streamování, atd.) Tato převratná novinka na jedné straně zachovává všechny výhody klasického analogového poslechu, ale zároveň se přizpůsobuje modernímu životnímu stylu a nejnovějším potřebám digitálních reprodukčních systémů, při zachování kvalitativních standardů Hi-Fi poslechu.

INOVACE I KLASIKA

Gramofon T2 W patří do kategorie Plug & Play, což znamená, že je osazený nejen 9" přenoskovým ramenem a MM přenoskou Sumiko Rainier s eliptickým hrotem, ale má dokonce již z výroby přednastavený přítlak. Stačí tedy nasadit řemínek na subtalíř, umístit na něj otočný talíř, položit záznam a po připojení gramofonu můžete začít přehrávat. Celá operace sestavení gramofonu je uživatelsky velmi jednoduchá a trvá pouze jednotky minut. 

9" hliníkové rameno má efektivní délku 230 mm, ložisko s minimálním třením, viskózně tlumený zvedáček a pružinový antiskating ovládaný na základně ramene - toto zajímavé řešení je u gramofonu Pro-Ject využito poprvé. Rameno je jednodílné s ½" uchycením a dodávanou přenosku Sumiko Rainier je možné tedy kdykoliv v budoucnu vyměnit. Dominantním estetickým prvkem gramofonu je 10 mm silný talíř z čirého skla. Díky své hmotnosti 1,7 kg zaručuje minimální kolísání otáček. Talíř je poháněný krátkým plochým hnacím řemínkem přes subtalíř na ultra přesném (0,001 mm) hlavním ložisku s osou z kalené oceli.

Synchronní motor je napájený elektronikou, která umožňuje elektronické přepínání otáček mezi 33,3 a 45 ot./min. Elektronika zároveň řídí stabilitu rychlosti otáčení. Kolébkový přepínač otáček je prakticky umístěný na levém boku šasi. Součástí elektroniky gramofonu je také nově řešený phono předzesilovač s pasivní korekcí RIAA vhodný pro přenosky typu MM. Je to poprvé, co gramofon Pro-Ject využívá integrovaný phono předzesilovač této kvalitativní úrovně, právě s ohledem na nutnost zajistit vysokou kvalitu zvuku při streamování. Předzesilovač je možné přemostit a gramofon v případě potřeby připojit k externímu phono zesilovači. (Na obrázku panelu elektroniky níže, je patrná velikost a pečlivé oddělení předzesilovače umístěného vpravo od digitálních komponentů usazených vlevo).

Šasi gramofonu je z precizně opracované MDF desky s povrchovou úpravou z lesklé černé mikrodýhy, která může být alternativně ořechová nebo matná bílá. Jako podstavy slouží tři odpružené nožky, které pomáhají eliminovat vibrace přenášené na gramofon z okolí. Základní deska je prostá jakýchkoliv plastových dílů což opět snižuje přenos vibrací a prodlužuje životnost.

PRVNÍ GRAMOFON S MOŽNOSTÍ STREAMOVÁNÍ

T2 W odlišuje od jiných gramofonů rozšíření konektivity připojení prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi 2,4 nebo 5 GHz se standardy IEEE 902.11a/b/g/n/ac/ax a 2 x 2 MIMO. Kromě analogového signálového výstupu má gramofon na zadním panelu i ethernetovou zásuvku RJ 45 a obvody umožňující bezdrátové nebo síťové připojení k internetu, modulátor signálu jak pro LAN, tak bezdrátovou WLAN síť a A/D převodník. Připojení k LAN síti je automatické, Wi-Fi je nutné nakonfigurovat. Tato technologie připojení umožňuje streamovat bezeztrátově hudbu v rozlišení 24-bit / 48 kHz do kompatibilních zařízení a díky aplikaci Pro-Ject Control je ovládání intuitivní a snadné. Vzhledem k bezztrátovému přenosovému formátu FLAC 48 kHz / 24 bit spolu s nejnovějším WLAN standardem 2 × 2 MIMO (Multiple-Input Multiple-Output) je zaručena maximální stabilita signálu a lepší ochrana dat před ztrátami. Takto stabilní přenos zároveň přínaší i výrazně lepší dynamiku, plně srovnatelnou s analogovým záznamem.

Podpora Wi-Fi a možnost přehrávat hudební signál z gramofonu bezdrátově třeba i v jiné místnosti nebo několika dalších místnostech je u gramofonů unikátní a dělá z tohoto modelu horký tip jak pro klasické milovníky analogu, tak  pro mladší progresivní příznivce moderních technologií. Výsledkem výrobního procesu i výběru prémiových materiálů je elegantní stylový design a bohatý, živý zvuk. Součástí T2 W je silně stíněný phono kabel s polo-symetrickou geometrií a nízkou kapacitou i s RCA zakončením. K dispozici je také protiprachový kryt a plstěná podložka na talíř pro zvýšenou ochranu vašich gramofonových desek.

 

PŘEDNOSTI

• Přednastavená přenoska Sumiko Rainer
• Nové 9 ” jednodílné rameno z hliníku
• Nový 10 mm silný talíř z čirého skla s hmotností 1,7 kg 
• Možnost přesného vertikálního úhlu sledování
• Poniklovaný hliníkový ložiskový blok
• Odpružení motoru s vynikajícím tlumením
• Řemenový pohon s elektronickou regulací otáček
• Luxusní povrchová úprava šasi z MDF s osmi-vrstvým matným lakem
• Prémiový polo-symetrický gramofonový kabel
• Pozlacené konektory RCA
• Protiprachový kryt je součástí dodávky
• Ruční vyroba v Evropě

Rozměry :  542 (š) × 300 (v) × 412 (h) mm – s protiprachovým krytem .  Hmotnost : 5.5 kg.
Barevné provedení : černý lesk

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.