Domů / Podle výrobce / Pro-Ject
Provozní doba prodejny
Wolkerova 27, Prostějov
(naproti restaurace H-Club)
 
Pondělí - Pátek
9:00-12:00/13:00-17:00
 
Telefon:
582334918
602106534
 
Najdete nás na sociálních sítích

 

Odběr novinek
Partneři

OXID eShop

Panasonic CR

HAMA

SanDisk

 

CARTE

Sphere card

lyoness logo

Pro-Ject Debut PRO + Pick it PRO Satin Black

Produktové číslo: 912009782603
Gramofon s ramenem 8,6" z uhlíkového vlákna, osazený přenoskou Pick it PRO
Kategorie: Gramofony
Dostupnost: Skladem u dodavatele
19.990 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 3 Dny
 
Koupit na splátky

Žádné hodnocení.
Pro-Ject Debut PRO + Pick it PRO Satin Black

Debut PRO kultovní gramofon, který oslavuje velký úspěch reprodukce analogové hudby a radost z domácího Hi-Fi poslechu. Pro-Ject je velmi jednoduchý vyrobený z materiálů nejvyšší kvality : MDF, oceli, hliníku, skla a uhlíku. Plast není využívánt z důvodů zvuku, trvanlivosti a lásky k životnímu prostředí. Výsledkem je jednoduchý, estetický a vysoce kvalitní produkt se skvělým zvukem za přijatelnou cenu. Díky svým kvalitám získal gramofon DEBUT PRO prestižní ocenění EISA 2021/22 v kategorii gramofon s nejlepším poměrem výkon / cena. Pro tento model byla speciálně navržena a ve spolupráci s Ortofonem nová MM přenoska PICK IT PRO. Po 30 letech se tak jedná o jednoznačný "návrat ke kořenům".

PŘENOSKA PICK IT PRO

Klíčovým aspektem každého gramofonu je maximální neutrálnost. Barvu, teplotu a živost dodává kvalitní přenoska. Pick it PRO přináší živý a pevný zvuk s širokým dynamickým rozsahem. Intenzivní výzkum, vývoj a kritický poslech spolu s pečlivým výběrem komponent jsou klíčové pro charismatický zvuk Pick it PRO

8,6 " SENDVIČOVÉ RAMENO Z KARBONU A HLINÍKU

Debut PRO je vybaven jednodílným karbon-hliníkovým sendvičovým ramenem. Karbonová vrstva zaručuje vysoký stupeň tuhosti, zatímco vnitřní hliníkový tubus přebírá tlumení ramene. Výsledkem je velmi tuhé a maximálně tlumené rameno. Tato konstrukce je zárukou dokonalého sledování drážky záznamu.

NASTAVENÍ VERTIKÁLNÍHO ÚHLU SLEDOVÁNÍ A AZIMUTU

Rameno osazené na gramofonu Debut PRO umožnuje přesné nastavení azimutu i vertikálního úhlu sledování (VTA). Výšku ramene lze plynule nastavovat povolením dvou stavěcích šroubů. Tato nastavení nabízí možnost přizpůsobení ramene výškovým změnám, což rozšiřuje možnosti upgrade přenosky nebo využití různých podložek na talíři gramofonu.

PONIKLOVANÝ POVRCH KOVOVÝCH ČÁSTÍ

Výsledkem poniklování hliníkových součástí je tvrdý a odolný povrch. Tento proces umožňuje vyrábět velmi kvalitní - udržitelné součásti a vyhýbat se plastům nebo podobným materiálům, které postupem času stárnou. Na CNC velmi přesně frézované díly zaručují nejen dlouhou životnost, ale i moderní, jednoduchý a elegantní design gramofonu Debut PRO.

VYLEPŠENÝ SYSTÉM ZAVĚŠENÍ MOTORU

Debut PRO je vybaven nově navrženým odpružením motoru. Motor gramofonu během provozu vždy vibruje, což je přirozená vlastnost. Přenoska a hrot jsou velmi citlivé části, které přenášejí vibrace do reproduktorů, mohou se tedy nežádoucí vibrace motoru projevit jako slyšitelný mechanický hluk. Proto je velmi důležité důsledně oddělit motor od šasi. Pokročilá sendvičová technologie několika vrstev tlumení TPE ve spojení s vysokou hmotností, je dokonalým řešením pro účinné odpružení motoru.

ŘÍZENÍ RYCHLOSTI OTÁČEK

Debut PRO má integrované elektronické řízení rychlosti, protože 9" a vysoce kvalitní záznamy s  rychlostí 45 otáček za minutu jsou díky své vynikající kvalitě zvuku stále populárnější a běžnější. Kromě toho, že je možné jednoduše měnit rychlost přehrávání pouhým přepnutím přepínače, je rychlost otáčení talíře s maximální přesností elektronicky řízena, což přináší nejpřesnější a nejstabilnější přehrávání. Díky kulatému řemínku pro rychlost 78 otáček za minutu, který je součástí dodávky také můžete poslouchat kdykoliv svou sbírku šelakových desek. Stačí vyměnit hrot přenosky za Ortofon 2M 78 (není součástí dodávky), nainstalovat kulatý řemínek a jste připraveni užívat si nevšední hudební zážitky.

TALÍŘ S VNITŘNÍM TLUMENÍM Z TPE

Technologie tlumení TPE (termoplastický elastomer) pomáhá velmi účinně tlumit rezonance, a navíc i zvyšuje hmotnost pod tlakem litého hliníkového talíře. TPE tlumení je instalováno na vnitřní straně okraje talíře, vytváří pohybová energie efekt setrvačníku. Výsledkem je mnohem tišší a stabilnější provoz s významně nižšími hodnotami kolísání otáček.

PŘEDNOSTI

• Nová přednastavená přenoska Pick it PRO
• Nové 8,6 ” jednodílné sendvičové rameno z uhlíku a hliníku
• Nový přesně vyvážený hliníkový talíř s tlumením TPE
• Možnost přesného vertikálního úhlu sledování
• Poniklovaný hliníkový ložiskový blok
• Odpružení motoru s vynikajícím tlumením
• 3 kovové nožičky s nastavitelnou výškou
• Řemenový pohon s elektronickou regulací otáček
• Luxusní povrchová úprava šasi z MDF s osmi-vrstvým matným lakem
• Prémiový polo-symetrický gramofonový kabel
• Pozlacené konektory RCA
• Protiprachový kryt je součástí dodávky
• Ruční vyroba v Evropě

Rozměry : 415 (š) × 113 (v) × 320 (h) mm – s protiprachovým krytem .  Hmotnost : 6 kg.
Barevné provedení : černá 

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.