Domů / Podle výrobce / Onkyo
Provozní doba prodejny
Wolkerova 27, Prostějov
(naproti restaurace H-Club)
 
Pondělí - Pátek
9:00-12:00/13:00-17:00
 
Telefon:
582334918
602106534
 
Najdete nás na sociálních sítích

 

Odběr novinek
Partneři

OXID eShop

Panasonic CR

HAMA

SanDisk

 

CARTE

Sphere card

lyoness logo

Onkyo TX-RZ50 černý

Produktové číslo: 4573211159653
9.2, 180W/ch, THX / IMAX, hdmi ( 7 in, 2 out), Wi-Fi, BT( RX/TX ), DolbyAtmos, Phono vstup
Kategorie: AV Receiver
Dostupnost: Skladem u dodavatele
36.990 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 3 Dny
 
Koupit na splátky

Žádné hodnocení.
Onkyo TX-RZ50 černý
AV přijímač TX-RZ50 přináší zvuk Dolby Atmos® nebo DTS:X® do vašeho 5.2.4 kanálového reproduktorového systému s vysokým výkonem. Přesuňte se do jiného prostoru s třízónovým napájeným zvukem a sadou SMART AV Receiver™ ovládanou hlasem se snadným přístupem ke streamovacím službám. 

IMAX® Enhanced

IMAX Enhanced využívá technologii DTS:X® optimalizovanou pro charakteristický zážitek IMAX a reprodukuje plný dynamický rozsah divadelních mixů IMAX. IMAX Mode poskytuje obsah lMAX Enhanced tak, jak to tvůrci filmu zamýšleli.

THX® Certified

Zažijte stejnou referenční hlasitost jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost plátna k sedadlu asi 3,5 m. Certifikované přijímače musí absolvovat 2000 testů v 75 kategoriích.

8K Ultra HD s nejnovějším HDMI®

Funkce definované v HDMI 2.1 umožňují průchod 8K/60p na kompatibilní displej. Formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvu snímek po snímku. Všechny konektory HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu předává vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X) z TV do přijímače pro dekódování a zesílení. QMS (Quick Media Switching) snižuje zatemnění obrazovky při přepínání zdrojů HDMI.

 • Funkce definované v HDMI 2.1 jsou podporovány na HDMI vstupech 1–6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.

Zažijte hraní bez zpoždění

Transformujte virtuální světy pomocí 3D zvuku a získejte konkurenční výhodu se zcela novými funkcemi HDMI pro hráče. VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode) a QFT (Quick Frame Transport) eliminují zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulejší a citlivější hru.

 • Funkce podporované na vstupech HDMI 1–6, Main Out a Sub/Zone 2 Out ve výstupu Sub Mode.

Dolby Atmos a DTS:X

Formáty Dolby Atmos a DTS:X mapují původ zvuku tak, jak je vnímán v reálném životě, a přenášejí je kolem vašeho publika pro strhující zážitek ze zábavy. Vychutnejte si 3D zvuk prostřednictvím rozložení 5.2.4 & 7.2.2 nebo připojte stereo zesilovač a rozšiřte jej na 7.2.4 kanály. Znovu objevte klasické tituly prostřednictvím systému s podporou výšky s Dolby Surround® a DTS® Neural:X. Tyto technologie analyzují starší zvukové stopy pro prostorové podněty a upmixují pro pohlcující 3D přehrávání.

Virtualizér výšky Dolby Atmos

Dolby Atmos Height Virtualizer vylepšuje formáty Dolby® pro ještě více pohlcující zážitek. Vytváří virtuální prostorové a výškové efekty pomocí tradičního rozložení reproduktorů.

Exkluzivní vylepšení pro čistý zvuk

HDMI deska má krátké signálové cesty a dobře zpracované uzemnění, které potlačuje šum. Deska SoC je izolována od audio obvodů, což snižuje rušení. Zesílené napájecí vedení a vylepšené uzemnění výkonového zesilovače s měděnou sběrnicí snižují šum obvodu pro silný, čistý a detailní zvuk.

SMART AV Receiver™ zábava pro více místností

SMART AV přijímač je srdcem vašeho systému domácí zábavy. Získejte přístup ke streamovanému obsahu z Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn - sdílejte zvuk jako součást systému pro více místností prostřednictvím Works with Sonos, vestavěného Chromecastu, AirPlay 2 a DTS Play-Fi®.

 • *Amazon Music HD je podporována prostřednictvím DTS Play-Fi.

Spolupracuje s Sonos

Přidejte tento přijímač do svého domácího zvukového systému Sonos pouhým spárováním se Sonos Connect nebo Portem*. AVR se propojuje s ekosystémem Sonos, mění vstupy a reaguje na příkazy hlasitosti z aplikace Sonos*.

 • *Sonos Connect a Port se prodávají samostatně. Je podporováno připojení 1–3 zařízení Sonos. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro kompatibilní zařízení iPad, iPhone a Android™ v App Store a Google Play Store.

Chromecast build-in™ spolupracuje s Ok Google

Streamujte hudbu ze smartphonu, notebooku nebo PC do přijímače přes vestavěný Chromecast a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu Android™, Mac nebo Windows® PC nebo Chromebook™. Nastavujte, přehrávejte a ovládejte zvuk na tomto a dalších podporovaných zařízeních pouze pomocí hlasu.

Spolupracuje s Alexou

Použijte svůj hlas k ovládání AVR vydáváním příkazů prostřednictvím zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí se zeptat. Podporuje také multi-room hudbu* přehrávanou na více zařízeních.

 • *Hudba ve více místnostech může vyžadovat aktualizaci firmwaru.

Připojte reproduktory pro aktivní zvuk ve více místnostech

Napájené výstupy zóny 2 a zóny 3 propojují pasivní reproduktory ve dvou dalších místnostech s 5.2 kanálovým reproduktorovým systémem ve vašem hlavním poslechovém prostoru. Spolu s MAIN, Zone 2 a Zone 3 DAC podporují D/A audio přehrávání (včetně HDMI, SPDIF a NET) ve třech místnostech. Můžete synchronizovat stejnou skladbu nebo přehrávat různé skladby v každé místnosti pomocí Onkyo Controller pro správu vaší zábavy.

 • Zóna 3 podporuje pouze analog/NET. Zóna 2 Zvuk HDMI dostupný přes vstupy 1–3. HDMI a SPDIF podporují pouze PCM.

5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi® podporuje standard 802.11ac

Izolovaný 1,8 GHz čtyřjádrový SoC provádí více úloh zpracování najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje standard 802.11ac (2x2 MIMO) pro stabilní streamování zvuku ve více místnostech.

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®

Odesílejte nebo přijímejte zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého notebooku, digitálního audio přehrávače nebo mobilu do přijímače přes SBC nebo AAC, nebo sdílejte to, co hraje v hlavní zóně*, do páru bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD.

 • *Zvuk přes vestavěný Chromecast a funkce Works with Alexa s výjimkou.

Pohodlná zóna 2 a zóna B pre-/line-out

RCA pre-/line-out má dva režimy: Zóna 2 podporuje připojení aktivních reproduktorů nebo hi-fi systému a může synchronizovat D/A zvuk v MAIN a zóně 2 nebo přehrávat v každém jiný zdroj. Zóna B přehrává HLAVNÍ zvuk prostřednictvím kompatibilních bezdrátových sluchátek přes připojený dok pro sluchátka.

 • Režim zóny 2 podporuje zvuk HDMI přes vstupy 1–3. SPDIF a HDMI podporují pouze PCM. Režim zóny B je pouze na úrovni linky a podporuje kódované nebo PCM signály (všechny vstupy) v MAIN a zóně B.

Korekce místnosti Dirac Live®

Dirac Live analyzuje váš audio systém a poslechové prostředí zkoumáním akustických dat naměřených pomocí nastavovacího mikrofonu. Opravuje aspekty časování i amplitudy zabarvení zvuku pomocí korekčního filtru se smíšenou fází v celé oblasti poslechu, nejen v konkrétní zóně. Korekce se provádí automaticky pomocí proprietární aplikace pro chytrý telefon nebo tablet*. Dirac Live zlepšuje inscenaci, lokalizaci, čistotu, srozumitelnost hlasu a odezvu basů.

 • *Mobilní zařízení a AVR musí být připojeny ke stejné místní síti.

Flexibilita pro přizpůsobená nastavení

Připojte externí výkonový zesilovač nebo motorizovanou projekční plochu přes 12V spouštěcí výstup AVR a zapněte je automaticky pomocí vašeho AVR, přičemž CEC provádí stejný úkol pro přehrávače médií přes HDMI. Vstup IR opakovače vám umožní skrýt AVR mimo obrazovku, což je ideální pro kina na míru. Terminály Ethernet a RS-232 integrují AVR do vašeho automatizačního systému, přičemž první z nich podporuje nastavení a ovládání webového prohlížeče přes PC.

Hlavní vlastnosti

 • 215 W/Ch THX® Certified Select RZ Series dynamické zesílení zvuku
 • Široká frekvenční odezva 5 Hz–100 kHz
 • HDMI® vstupy 1–3, Main Out a Sub/Zone 2 Out (výstup Sub Mode) podpora 8K/60p (4:2:0/10-bit), 8K/30p, 4K/120p
 • Konektory HDMI*1 podporují HDR10+, Dolby Vision™ a BT.2020 barva; VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Režim nízké latence) a QFT (Quick Frame Transport); eARC (Main Out) a HDCP 2.3
 • SMART AV Receiver™ spolupracuje se Sonos*2, Chromecast vestavěný™, AirPlay 2, DTS Play-Fi®, Spotify®, Amazon Music HD*3, TIDAL, Deezer, TuneIn*4
 • Přehrávání Dolby Atmos® a DTS:X® (5.2.4 kanálů)
 • 11,2-kanálové zpracování a předvýstupy pro rozvržení 7.2.4
 • Dolby Atmos Height Virtualizer
 • Certifikovaný podpisový zvuk IMAX Enhanced® od DTS:X
 • Podporuje Dirac Live® Room Correction
 • Řešení pro přizpůsobení fází AccuReflex™ pro Reproduktory s podporou Dolby Atmos
 • Hlavní výstup HDMI s eARC (vylepšený kanál zpětného zvuku)
 • HDMI Sub/Zone 2 Out*5 připojuje druhý displej nebo projektor
 • Vylepšené uzemnění HDMI, izolovaná deska SoC, zesílené elektrické vedení
 • Čtyřjádrový SoC podporuje 802.11ac (2x2 MIMO) Wi-Fi®*6
 • Napájené výstupy reproduktorů zóny 2 a zóny 3
 • Zóna 2/Zóna B a zóna 3 pre/line výstupy distribujují D/A zvuk
 • Režim Stereo Assign Mode podporuje přehrávání výškového kanálu
 • Vocal Enhancer na bázi DSP zlepšuje slyšitelnost vokálů/dialogů
 • Funkce OSD zobrazuje data vstupního/výstupního signálu A/V, přehrávání, nastavení a informace o síti
 • Předvolby paměti hlasitosti pro A/V vstupy přes přední panel

Vlastnosti zesilovače

 • 215 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 10 % THD, buzení 1 kanálem), 180 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 1 % THD, 1-kanálový buzení, IEC)
 • Certifikováno pro IMAX Enhanced a THX Certified Select
 • Exkluzivní sestavení Dynamic Audio Amplification (DAA) řady RZ
 • Široká frekvenční odezva 5 Hz–100 kHz
 • Vlastní výkonový transformátor s vysokým proudem a nízkým šumem
 • Vlastní 15 000 μF vysokoproudé vyhlazovací kondenzátory
 • Propracované šasi, deska HDMI, DAC, digitální/analogové vstupy, uzemnění výkonového zesilovače a elektrické vedení
 • Izolovaný síťový modul snižuje vysokofrekvenční rušení 
 • Originální 2-stupňové obvody zesilovače bez fázového posunu s diskrétním výstupním stupněm
 • Antirezonanční extrudovaný hliníkový chladič
 • Vysoká proudová schopnost pohání 4-ohmové zátěže přes 9 kanálů
 • Vysoce kvalitní DAC podporuje 192 kHz/24bitový vícekanálový D/A převod
 • Filtrování šumu VLSC™ (Vector Linear Shaping Circuitry) (přední L/R)
 • Technologie PLL (Phase Locked Loop) proti jitteru pro zvuk SPDIF
 • Nezávislé ovládání tónů (basy/výšky) pro všechny kanály (kromě zóny 3)

Video a audio podpora

 • HDMI*1 podporuje 8K/60p, 8K/30p, 4K/120p, VRR, ALLM, QFT, DSC (Display Stream Compression), QMS, eARC (hlavní výstup), HDR10+, Dolby Vision, HDR10, HLG, BT.2020, DeepColor™, x.v.Color™, LipSync a HDCP 2.3
 • Dolby Atmos, DTS:X, Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio® dekódování
 • 3D zpracování zvuku Dolby Atmos Height Virtualizer
 • Technologie 3D upmixování Dolby Surround® a DTS® Neural:X
 • IMAX Mode pro obsah IMAX Enhanced
 • Režimy poslechu THX® pro filmy, hudbu a hry
 • Funkce virtuálního prostorového zvuku Theatre-Dimensional
 • Optimalizace zvuku pro hry (rockové, sportovní, akční a RPG)
 • Přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení přes síť (DSD256/DSD128/DSD64 [PCM konverze], FLAC, WAV [RIFF], AIFF a ALAC na 192 kHz/24-bit*9)
 • Pure Audio Mode a Direct Mode pro autentickou kvalitu zvuku zdroje

Síťové funkce

 • SMART AV Receiver platforma pro více místností s integrovaným streamováním, podpora hlasového asistenta a vzdálené ovládání aplikací
 • Funguje s certifikací Sonos pro domácí zvukový systém Sonos, ovládání pomocí aplikace Sonos
 • Spolupracuje s Alexou a podporuje hudbu ve více místnostech
 • Funguje s vestavěným systémem Ok Google*12 a Chromecastem
 • Podporuje Apple AirPlay 2 umožňující hlasové ovládání Siri
 • DTS Play-Fi multiroom audio přes Onkyo Music Control App
 • 1,8 GHz čtyřjádrový SoC podporuje 802.11ac (2x2 MIMO) Wi-Fi
 • Roon Tested

Funkce připojení

 • 7 HDMI vstupů (1 přední), 2 výstupy (Hlavní [eARC], Sub/Zone 2)
 • 1 komponentní video vstup (přiřaditelný)
 • 2 kompozitní video vstupy (přiřaditelné)
 • 2 digitální audio vstupy (1 koaxiální, 1 optický, přiřaditelný)
 • 6 analogových RCA audio vstupů (přiřaditelné)
 • 1 phono vstup s vestavěným nízkošumovým MM ekvalizérem pro gramofon
 • 3,5mm nastavovací mikrofonní vstup pro AccuEQ/Dirac Live (přední)
 • 6,35 mm konektor pro sluchátka (přední)
 • 11,2-kanálový výstup předzesilovače (analogový RCA, variabilní)
 • Zóna 2/Zóna B a Zóna 3 analogové RCA pre/linkové výstupy
 • 9 šroubových reproduktorových sloupků
 • Ethernetový terminál 10BASE-T/100BASE-TX pro ovládání sítě a IP
 • USB vstup (5 V/1 A) pro přehrávání zvuku (zadní)
 • Sériový port RS-232 pro dálkové ovládání
 • IR (infračervený) vstup pro extendery dálkového ovládání
 • 12 V spouštěcí výstup (hlavní, přiřaditelný, 100 mA)
 • AC vstup pro odnímatelný napájecí kabel IEC

Pokročilé funkce

 • Dirac Live zlepšuje scénu, lokalizaci, čistotu a basy
 • Bezdrátová technologie Bluetooth® může přijímat zvuk odeslaný z mobilních zařízení a PC, přenos zvuku do bezdrátových sluchátek (režim RX: SBC/AAC, Režim TX: SBC/Qualcomm® aptX™/aptX HD)
 • Advanced Music Optimizer zlepšuje kvalitu přehrávání komprimovaného zvuku
 • Vocal Enhancer zvyšuje slyšitelnost vokálů/dialogů pomocí dálkového ovládání nebo kláves na předním panelu
 • Přepínání předních prostorových/výškových reproduktorů v režimu Stereo Assign pro poslech na pozadí
 • Funkce Overlaed OSD zobrazuje data vstupního signálu A/V, výstupní data/nastavení a informace o síti
 • My Input Volume přednastavené přiřazení paměti hlasitosti na jeden dotek 
 • Přenášejte zvuk HQ z kompatibilních televizorů do A/V přijímače přes eARC (Hlavní výstup HDMI)
 • Hliníkový přední panel, dvířka krycí klapky a ovládání hlasitosti
 • Přehrávejte tři zdroje zvuku prostřednictvím vyhrazených DAC a MAIN, výstupy reproduktorů Powered Zone 2 a Powered Zone 3*14
 • Sdílejte MAIN audio nebo druhý zdroj (včetně HDMI/SPDIF*15) s hi-fi přes zónu 2 pre-/line-out
 • Sdílejte jakýkoli HLAVNÍ zdroj zvuku do bezdrátového doku pro sluchátka prostřednictvím Line-out zóny B*16
 • Převzorkování videa z 4K na 8K, 1080p na 8K/4K přes HDMI
 • GUI s překryvným OSD přes HDMI
 • IP ovládání a nastavení AVR přes webový prohlížeč
 • Nastavení výhybky pro každý kanál (40/50/60/70/80/90/100/120/150/180/200 Hz)
 • Řízení A/V synchronizace (až 500 ms v 5 ms krocích při 48 kHz*17)
 • Efektivní pohotovostní režimy včetně režimu HDMI Passthrough Mode
 • Volitelná sada pro montáž do racku (IRK-180-4C)
 • FM/DAB + AM tunery s 40  předvolbami stanic
 • 3-režimový stmívač displeje (Normální/Dim/Dimmer)
Specifikace
Počet kanálů 9.2
Výkon (W) 9 x 180
Audioformáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, IMAX Mode
Upscaling 4K • / 8K HDR
Tuner AM / FM s RDS •/• 40 předvoleb
USB konektor • / • Power
Ethernet
HDMI vstup/výstup 7/2
Analog vstup/výstup 6 + Phono / -
Digitál vstup/výstup 2 / -
Kalibrace mikrofonem
Rozměry (š x v x h) (mm) 435 x 201.5 x 398
Hmotnost (kg) 14
Tuner DAB/DAB+ •/•
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captchaZobrazit jiný kód
Podobné zboží
Pioneer VSX-935 Black Pioneer VSX-935 Black
Skladem u dodavatele
7x135W, HDMI (2.1, 6 in, 2 out), Dolby Atmos, MCACC, Bluetooth, Wi-Fi, Phono vstup
18.990 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 16.590 Kč
Detail
Pioneer SC-LX801-B Pioneer SC-LX801-B
Na objednávku
9x200W, HDMI (8 in, 2 out), kalibrační systém MCACC, Bluetooth ready, Wi-Fi, podpora iPod/iPhone/iPad, AIR Studios
46.990 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 41.990 Kč
Detail
Pioneer VSX-S520D-W Pioneer VSX-S520D-W
Na objednávku
6x80W, HDMI (4 in, 1 out), Bluetooth, Wi-Fi, LAN, podpora iPod/iPhone/iPad, DAB/DAB+ tuner
14.990 Kč
Detail
Marantz NR1510 Black Marantz NR1510 Black
Skladem u dodavatele
AV přijímač 5.2 , 5x85W ( 6ohm), BT, WiFi, HEOS
12.990 Kč
Detail
Onkyo TX-L50 černý Onkyo TX-L50 černý
Na objednávku
5.1, 80W/ch, SLIM, HDMI, síťové funkce, phono vstup
15.990 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.