- Autorádia (80)
- AV Receiver (46)
- Blu-Ray prehrávač (17)
- CD prehrávače (24)
- CD rekordéry/Magnetofóny (1)
- Domáce kiná (2)
- DVB-T prijímače (1)
- DVD prehrávač (3)
- Gramofóny (38)
- Minisystémy (68)
- MP3/MP4/Hi-Res prehrávače (1)
- Príslušenstvo (78)
- Receivery stereo (44)
- Reprosústavy (361)
- Satelitná technika (1)
- Sieťové prehrávače (41)
- Slúchadlá (71)
- Systémy pre Apple/Android/Multiroom (47)
- Televízory (19)
- Tunery (4)
- Videokamery (1)
- Výpredaj (9)
- Zosilňovače (42)
- Zvýhodnené sety AV/BluRay/Repro (6)
- EISA (35)
(naproti restaurace H-club).
+420 602106534
+420 582334918
AudioQuest Evergreen (RR) 2×RCA – 2×RCA, 0,6 m
Produktové číslo: 092592076754Žiadne hodnotenie.
Kabel AudioQuest Tower je vyroben s nejvyšším důrazem na heslo výrobce: "Do no harm", které se dá volně přeložit jako "neuškoď" znamená snahu ovlivnit co nejméně procházející signál. Audiosoustava je jen tak silná, jak je silný její nejslabší článek, a tímto nejslabším článkem často bývají právě kabely. Signál je bohužel měněn vždy (průchodem vodiči, spoji, konektory, zařízeními), cílem kabelů Audioquest je, aby byly tyto změny co nejmenší.
TECHNOLOGIE
Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC): Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny, které bývají častým zdrojem rušení. Tyto vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitá měď přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.
Pěnová polyethylenová izolace: jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Evergreen využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízko-ztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.
Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů - NDS systém : dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů, a tak zabrání změnám ve zvukovém spektru.
Dvojitě-vyvážená asymetrická geometrie: speciálně navržena pro single zakončení, dvojitě-vyvážená asymetrická geometrie poskytuje relativně nižší impedanci pro bohatší, dynamičtější poslech. Zatímco mnoho single zakončených kabelů používá jedinou cestu pro uzemnění i stínění, dvojitě-vyvážený návrh tyto dvě cesty odděluje a dosahuje tak mnohem lepších vlastností.
Za studena svařované, pozlacené konektory: toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto běžně používaného snadno opracovatelného materiálu.
Dĺžka | 0.6 |
Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.



